Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntų pakavimas


Kas yra netinkamai supakuota siunta?

Tai tokia siunta, kurios pakuotė neapsaugo įprastomis transportavimo sąlygomis gabenamos siuntos turinio ir kuri kelia pavojų sugadinti kitas drauge transportuojamas siuntas. Kokybiškai ir patvariai supakuotos siuntos turinys bus apsaugotas nuo išorės veiksnių ar galimų pažeidimų, ji bus saugiai pristatyta gavėjui.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos:

1. Siuntos žyma negali būti klijuojama per siuntos kraštą ar briauną, žymos negali dengti lipnioji pakavimo juosta. 2. Siuntos pakuotė (dėžė) turėtų būti užklijuojama lipniąja pakavimo ar plastikine izoliacine juosta trimis sluoksniais iš viršaus ir apačios.
       
3. Siuntos pakuotė turi atitikti siunčiamo daikto dydį (išskyrus šio priedo 1.2 punkte nurodytą išimtį), formą, svorį ir t.t. Tuščias siuntos ertmes patartina užpildyti plėvele su oro burbuliukais, putplasčiu ir pan. 4. Patartina siuntas pakuoti į naujas pakuotes ar tarą, sandariai jas užklijuoti (užkimšti), užtikrinti taros stabilumą siuntoje.
       
5. Dužios siuntos bei siuntos, turinčios detalių iš stiklo (stiklo gaminiai, indai, šviestuvai, keramikos gaminiai, santechnika ir pan.) turi būti supakuotos atskirai į saugias dėžutes ar izoliuotos naudojant kartoninius kampuočius, birųjį putų polistireną ar specialią burbulinę plėvelę ir gerai užfiksuotos dėžėje. 6. Jei pakuotė (-ės) išsikiša už padėklo pagrindo ribų, jos kraštai turi būti apsaugoti papildomai: dengiami patvariomis pakavimo priemonėmis, kurios apsaugos išsikišusią pakuotę nuo pažeidimų transportavimo metu.
       
7. Labai mažų matmenų siunta (leidžiami mažiausi matmenys – 90 x 140 mm) neturėtų būti pakuojama į analogiškai mažą pakuotę. Pakuotė turėtų atitikti įskaitomą siuntos žymos dydį. 8. Visos siuntos turi būti supakuotos į saugią pakuotę, užtikrinančią jos saugumą perkrovimo terminaluose metu, siuntai judant konvejeriu, transportuojant kartu su kitomis siuntomis ar kroviniais.
       

Rekomenduojamos pakuotės:

Raukšlėtojo kartono dėžė Popierinis vokas Plastikinis vokas, maišas Raukšlėtojo kartono tūta

Rekomenduojamos pakavimo medžiagos:

Lipnioji pakavimo juosta Birusis putų polistirenas (pakavimo granulės) Vokai su oro burbuliukais Plastikinė izoliacinė juosta

Įvairiausių pakuočių siuntoms kokybiškai supakuoti rasite paštuose.
Daugiau informacijos – 8 700 55 400, info@post.lt arba info@lpexpress.lt.