Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS 24 terminalų paslaugai - aukso medalis

2014-12-19

Bendrovės Lietuvos pašto LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalai „Lietuvos metų gaminio” konkurse paslaugų grupėje pelnė aukso medalį.

Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams šiemet nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų.  Gruodžio 19 dieną Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė apdovanojimus.

“Pastarieji metai šalies gamintojams buvo išbandymų ir sugebėjimų versle pasitikrinimo metai. Šalies ekonomikos pagrindą sudarantis pramonės įmonių produkcijos ir paslaugų eksportas dėl geopolitinės situacijos pasikeitimo Rytuose privertė dalį įmonių žaibiškai reaguoti į pokyčius. Kai kurios iš maisto pramonės sektoriaus įmonių, eksportavusios iki 20 proc. savo produkcijos, dėl produktų embargo į Rusiją turėjo jį perorientuoti į kitas rinkas, - sako „Lietuvos metų gaminio 2014“ komisijos pirmininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys.

Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 93 aukso ir 5 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms.

LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalai paslaugų grupėje apdovanoti aukso medaliu. Prestižinį apdovanojimą atsiėmė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

„Džiaugiamės sulaukę tokio reikšmingo įvertinimo, įrodančio, kad vis dažniau naudojasi Lietuvos pašto siūlomomis moderniomis ir lanksčiomis paslaugomis. Tai jau antrasis šios paslaugos pelnytas prestižinis apdovanojimas šiemet. Nors siuntų savitarnos terminalai Lietuvoje nėra šių metų naujiena, tačiau juos kasmet atranda vis daugiau žmonių, kurie įsitikina jų privalumais. Tikimės, kad ši paslauga kasmet taps vis populiaresnė“, - teigia L. Minderienė.

Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 šiemet taip pat apdovanoti ir Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) "Metų paslauga" apdovanojimu.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Paraiškų vertinime dalyvavo Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.