Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Naujos Skelbiu.lt galimybės sulaukė lankytojų įvertinimo

2015-07-16

 Vos prieš mėnesį didžiausiam šalies skelbimų portalui Skelbiu.lt pasiūlius integraciją su LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalais, kas dešimtas skelbimus dedantis portalo lankytojas pasirinko galimybę siuntas pristatyti per visą parą veikiančius terminalus.

„Mūsų klientams – tiek skelbiantiems, tiek perkantiems – nebeužtenka vien tik skelbimų peržiūros platformos. Klientų poreikiai auga – be skelbimo, jie pageidauja turėti galimybę pasirinkti ir patogiausią siuntos pristatymo bei gavimo būdą, todėl pasiūlėme integraciją su LP EXPRESS.

Nors šis funkcionalumas veikia vos mėnesį, tačiau akivaizdu, kad sprendimas pasiteisino. Ateityje taip pat ieškosime modernių ir šiuolaikiškų sprendimų, kad mūsų klientams būdų dar patogiau ir paprasčiau naudotis svetaine Skelbiu.lt“ – teigė UAB „Diginet LT“, valdančios portalą Skelbiu.lt, vykdantysis direktorius Simonas Orkinas.

Publikuojant skelbimą portale Skelbiu.lt, daikto pristatymą galima pasiūlyti ne tik per visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24, bet ir per LP EXPRESS kurjerį ar bet kurį paštą. Pastaroji galimybė ypač patogi, jei mieste nėra terminalo.

„LP EXPRESS 24 terminalų tinklas – tankiausias šalyje, tad jų privalumais pasinaudoti gali ir mažesnių miestų gyventojai. Be atsiėmimo terminaluose, savo klientams siūlome ir kitas alternatyvas – tai siuntos atsiėmimą bet kuriame pašte ar per LP EXPRESS kurjerį.

Vis dėlto statistika rodo, kad dažniausiai pasirenkama atsiimti prekes per LP EXPRESS 24 terminalą, mat šis veikia 24 valandas 7 dienas per savaitę, taigi užsakytas prekes galima atsiimti sau patogiausiu metu“– sakė LP EXPRESS 24 terminalus valdančios bendrovės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Pasinaudoti nauju Skelbiu.lt funkcionalumu išties lengva – prekių pardavėjams tereikės portale pažymėti, kad yra galimybė prekę siųsti per LP EXPRESS. Prekę Skelbiu.lt svetainėje įsigyjančiajam tereikės pasirinkti, kaip norės atsiimti siuntą – per LP EXPRESS 24 terminalą, LP EXPRESS kurjerį ar paštą.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ar užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.