Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Skelbiu.lt vartotojams – net 50 proc. nuolaida siuntimui per terminalus

2015-08-10

LP EXPRESS Skelbiu.lt vartotojus kviečia išmėginti siuntų savitarnos terminalus ir rugpjūčio 10-16 d. siuntas pristatys net su 50 proc. nuolaida.

Pasiūlymas galioja S, M, L ir XL dydžio siuntoms, siunčiamoms iš vieno LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalo į kitą visoje Lietuvoje. 50 proc. nuolaida siuntimui per siuntų savitarnos terminalus taikoma užsiregistravus internetiniame tinklalapyje www.lpexpress.lt ir nuolaidos laukelyje įvedus specialų akcijos kodą: AKCIJA50.

Naudotis siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 – labai paprasta. Atėjus prie terminalo specialiame ekrane reikia paspausti mygtuką „Siųsti siuntą“, atsispausdinti siuntos lipduką (jeigu tai nebuvo padaryta iš anksto) ir užklijuoti jį ant siuntos. Nuskenavus siuntos brūkšninį kodą, atsidarys pasirinkto dydžio terminalo durelės, kur reikės palikti siuntą.

Siųsti siuntas per savitarnos terminalus patogu ir dėl to, kad terminalai veikia visą parą, taigi siuntą galima išsiųsti ar atsiimti patogiausiu metu – anksti ryte, vėlai vakare ar net naktį. Taip pat nereikia derintis prie pašto ar kurjerio darbo laiko.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 40-yje miestų – tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.