Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Topshop.lt prekes į namus jau pristato ir LP EXPRESS kurjeriai

2015-11-04

 Nuo šiol vienoje didžiausių Lietuvos internetinių parduotuvių Topshop.lt įsigytas prekes gyventojams į namus pristato LP EXPRESS kurjeriai. 

„Savo klientams norime pasiūlyti kuo didesnes prekių pristatymo į namus pasirinkimo galimybes. Jau ne pirmus metus bendradarbiaudami su LP EXPRESS kurjeriais įsitikinome, kad jie – greiti, paslaugūs klientams, patikimi. 
 
Nuo šiol LP EXPRESS kurjeriai mūsų klientams į namus pristato ne tik telefonu užsakytas prekes, kaip anksčiau, bet ir internetinėje parduotuvėje Topshop.lt įsigytas prekes“, – sakė UAB „Studio Moderna“, valdančios prekės ženklą „Top Shop“, Kokybės skyriaus vadovas Domantas Patinskas.
 
LP EXPRESS kurjerių veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus pažymėjo, kad bendradarbiavimas su elektroninės prekybos Lietuvoje lyderiais, tokiais kaip Topshop.lt, įpareigoja užtikrinti ne tik greitą, kokybišką, bet, svarbiausia, klientui patogų ir parankų siuntų pristatymą.  
 
„Internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę ir jos pristatymą pirkėjas šiandien suvokia kaip vieną paslaugą, todėl pardavėjai skrupulingai renkasi partnerius, kuriems patiki aptarnauti savo klientus. Džiaugiamės, kad LP EXPRESS kurjeriai užsitarnavo pasitikėjimą!
 
Nors šiuo metu Lietuvoje galime pasiūlyti plačiausias siuntų pristatymo galimybes, nuolatos ieškome naujų siuntų pristatymo būdų, kurie klientams būtų dar patogesni, leistų planuoti savo laiką ir nekeltų nė mažiausių rūpesčių ar nepatogumų atsiimant siuntą.  
 
Jau dabar savo klientams siuntas galime pristatyti per kurjerius į namus, visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS, paštus. Siekiame, kad klientas pats galėtų pasirinkti sau patogų ir parankų e. parduotuvėje įsigyto pirkinio pristatymo būdą“, – pabrėžė J. Buitkus. 
 
LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ar užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.