Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Patogus siuntų pristatymas – vienas iš internetinės parduotuvės sėkmės garantų

2017-06-16

Šiais laikais, kai žmonės yra labiau užimti, gyvenimo tempas spartėja, internetinės parduotuvės tampa vis populiaresnės. Tai itin patogu, nes prekės pristatomos greitai pačiu patogiausiu klientui būdu.

www.TavoSapnas.lt svetainės direktorius Kornelijus Nyderis teigia, kad galimybė rinktis patogų pristatymo būdą, dažnai lemia didėjantį klientų srautą: „Vis dažniau klientai mūsų parduotuvėje užsako audinius, patalynę, užuolaidas, kūdikių prekes – tai labai patogu, nes prekes galima gauti jau rytojaus dieną tiesiai į namus ar į siuntų savitarnos terminalą. Su LP EXPRESS dirbame jau beveik 4-erius metus. Per šį laikotarpį tapome puikiai bendradarbiaujančia komanda. Visai neseniai kartu su LP EXPRESS specialistais įdiegėme programą, padedančią greitai sukurti lipdukus siuntoms. Programa mums leidžia dirbti dvigubai greičiau ir sutaupyti laiko, kurį galime skirti savo klientams.“.

Maždaug 70% „Tavo sapnas“ klientų renkasi pristatymą per kurjerį, apmokant už prekes pavedimu arba grynaisiais siuntos pristatymo metu. Likę 30% klientų prekes pageidauja gauti per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus.