Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS vėl renka geriausius darbuotojus

2015-04-07

Visus metus didelį dėmesį klientų aptarnavimui skiriantis LP EXPRESS tradiciškai balandžio mėnesį kviečia gyventojus įvertinti rezultatus ir balsuoti už geriausiai aptarnaujančius LP EXPRESS kurjerius. Kaip ir kasmet balandžio mėnesį bus renkami geriausiai klientus aptarnaujantys LP EXPRESS kurjeriai bei Lietuvos pašto laiškininkai, klientų aptarnavimo specialistai, paštų viršininkai ir „PayPost“ skyrių darbuotojai.

Atsiliepimus apie LP EXPRESS ir Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą išreikšti galima apsilankius internetiniuose tinklalapiuose www.lpexpress.lt ir www.lietuvospaštas.lt ir užpildžius anketą. Balsuoti už LP EXPRESS kurjerių aptarnavimą taip pat galima mobiliuoju įrenginiu nuskaičius specialų QR kodą, kuriuo balandžio mėnesį bus pažymėtos visos LP EXPRESS kurjerių pristatomos siuntos.

Tradiciškai 10 išreiškusiųjų savo nuomonę bus apdovanoti prizais. Laimėtojai bus atrinkti burtų keliu. Balsuoti už geriausiai aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus galima nuo balandžio 7 iki gegužės 7 dienos. Iš vieno kompiuterio balsuoti bus galima vienąkart, o telefono numerio – ne daugiau nei 3 kartus.

LP EXPRESS ir Lietuvos pašto darbuotojai ir jų šeimų nariai rinkimuose dalyvauti negali. LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.