Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Kalėdines dovanas lietuviai perka el. parduotuvėse

2014-12-10

Siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 valdanti bendrovė „Baltic Post“ skaičiuoja, kad paskutinėmis lapkričio savaitėmis per terminalus siųsta beveik dvigubai daugiau siuntų nei įprasta. Tokiems rezultatams įtakos turėjo augęs siuntų skaičius iš elektroninių parduotuvių.

„Paskutinėmis savaitėmis siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 užimtumas išties didelis – palyginus paskutines lapkričio savaites su įprastu laikotarpiu, siuntų, siunčiamų per terminalus, skaičius išaugo daugiau kaip 80 proc. Tokiems rezultatams labiausiai įtakos turėjo elektroninė prekyba, nes gerokai padidėjo siuntų pristatymas iš elektroninių parduotuvių“, – teigė LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus valdančios bedrovės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus.

Pasak J. Buitkaus, dėl kalėdinės prekybos siuntų skaičius pradeda augti lapkričio pabaigoje ir nuosekliai auga iki pat Kalėdų.

Vienas didžiausių siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 privalumų yra tai, kad jie veikia visą parą. Gyventojas bet kuriuo paros metu gali išsiųsti ar atsiimti siuntą, jam nebereikia po darbo skubėti į paštą ar derintis prie kurjerių darbo.

„Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti galimybę išsiųsti siuntas bet kuriuo paros metu. Artėjant šventiniam laikotarpiui tai ypač patogu, nes gyventojai gali planuoti savo laiką ir atsiimti siuntas jiems patogiausiu metu“, – sakė J. Buitkus.

Pasinaudoti savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 labai paprasta. Terminale įrengtos skirtingo dydžio dėžutės – S, M, L ir XL, kuriose reikės palikti siuntą. Atėjus prie terminalo specialiame ekrane reikia paspausti mygtuką „Siųsti siuntą“. Tada reikia pasirinkti, kokio dydžio siuntą siųsite – S, M, L ar XL, suvesti siuntėjo ir gavėjo adresą, kontaktinį telefoną ar el. pašto adresą.

LP EXPRES 24 primena, kad siuntas iš terminalų atsiimti reikia per 72 val.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.