Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Kaišiadoryse ir Raseiniuose – LP EXPRESS 24 terminalai

2014-11-18

Nuo šiol Kaišiadorių ir Raseinių miestų gyventojai siųsti ar atsiimti siuntas galės bet kuriuo paros metu. Tą jiems daryti leis siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24.

Visą parą veikiantis siuntų savitarnos terminalas Kaišiadoryse įrengtas adresu Gedimino g. 109, Raseiniuose – Vilniaus g. 93. 

„Vienas didžiausių siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 privalumų yra tai, kad jie veikia visą parą. Gyventojas bet kuriuo paros metu gali išsiųsti ar atsiimti siuntą, jam nebereikia po darbo skubėti į paštą ar derintis prie kurjerių darbo. Siųsti siuntas per terminalus patogu tuo, jog siuntos kaina priklauso ne nuo jos svorio, bet nuo dydžio“, – siuntų savitarnos terminalų privalumus vardijo Domas Sabaitis, LP EXPRESS 24 terminalus valdančios bendrovės „Baltic Post“ vadovas.

Dar vienas terminalų LP EXPRESS 24 privalumas – trumpas siuntų pristatymo terminas. Visos siuntos, siunčiamos per savitarnos terminalus, Lietuvoje pristatomos per parą.

Pasak D. Sabaičio, siųsti siuntas per LP EXPRESS 24 terminalus visiškai saugu. Terminaluose veikia apsaugos sistema, kuri užtikrina, kad siuntą atsiimti gali tik jos gavėjas. Taip pat kiekviename terminale yra įrengtos apsaugos kameros, fiksuojančios vaizdą 24 val. per parą.

Siunčiant siuntą per terminalą galima rinktis iš 3 pristatymo galimybių – į kitą LP EXPRESS 24 terminalą, į pasirinktą paštą arba kurjeris siuntą įteiks asmeniškai gavėjui nurodytu adresu. Per siuntų savitarnos terminalus siuntas galima siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir į 22 Europos šalis.

Pasinaudoti savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 labai paprasta. Terminale įrengtos skirtingo dydžio dėžutės – S, M, L ir XL, kuriose reikės palikti siuntą. Atėjus prie terminalo specialiame ekrane reikia paspausti mygtuką „Siųsti siuntą“. Tada reikia pasirinkti, kokio dydžio siuntą siųsite – S, M, L ar XL, suvesti siuntėjo ir gavėjo adresą, kontaktinį telefoną ar el. pašto adresą.

Suvedus būtiną informaciją reikia apmokėti už siuntimą. Svarbu pažymėti, kad būtina nurodyti siuntos gavėjo mobiliojo telefono ar el. pašto adresą. Kai siunta pristatoma į terminalą, gavėjui atsiunčiami siuntos atsiėmimo kodai, juos reikia suvesti terminale atsiimant siuntą.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.