Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

El. prekybos pardavėjai renkasi LP EXPRESS paslaugas

2015-12-18

 Siuntų savitarnos terminalai – vienas iš populiariausių būdų atsiimti internetu įsigytus pirkinius.  Mitybos ir sporto konsultantai internetu KILO.LT savo klientams, pasirinkusiems aktyvų gyvenimo būdą, siuntų su sveikos gyvensenos prekėmis pristatymą patiki LP EXPRESS komandai. 

„Mūsų klientai – aktyvūs, skubantys, savo laiką taupantys žmonės, todėl ieškojome būdų, kaip paprasčiau, greičiau ir patogiau jiems pristatyti iš KILO.LT parduotuvės įsigytus pirkinius – KILO kokteilius, sporto įrangą, maisto papildus ir įvairias kitas prekes sveikai gyvensenai. Įsitikinome, kad siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS yra pats patogiausias būdas atsiimti siuntas, nes pirkėjui nebereikia derintis prie riboto paštų darbo laiko, prekes jis gali atsiimti sau patogiu laiku. 

Pastebime, kad nemaža dalis klientų renkasi užsisakytų prekių pristatymą ir per LP EXPRESS kurjerius. Jie – greiti, klientams paslaugūs, patikimi“, – teigė KILO.LT veiklos vadovė Lina Jasaitė. 

Šiuo metu LP EXPRESS bendradarbiauja su didžiausiais elektroninės prekybos Lietuvoje lyderiais. Visą parą veikiantys siuntų savitarnos LP EXPRESS terminalai ir kurjerių paslaugos gyventojams siūlo plačiausias siuntų pristatymo galimybes.   

„El. parduotuvėje įsigyta prekė ir jos pristatymas šiandien jau suvokiama kaip viena paslauga, todėl esame įpareigoti užtikrinti greitą, kokybišką, klientui patogų ir parankų siuntų pristatymą. Džiaugiamės, kad LP EXPRESS kurjeriai užsitarnavo verslo partnerių ir klientų pasitikėjimą, jį iliustruoja nuolat didėjantis el. parduotuvių, patikinčių aptarnauti savo klientus, sąrašas“, – pažymėjo LP EXPRESS kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus. 

Šiemet sėkmingai įgyvendinus LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų plėtrą, pastatyti 9 nauji savitarnos terminalai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir Alytuje. Atsižvelgus į klientų poreikius, dalyje LP EXPRESS terminalų integruota daugiau siuntų dėžučių. Šiuo metu iš viso šalyje veikia net 80 savitarnos terminalų 41-ame Lietuvos mieste. 

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba užsukus į bet kurį iš beveik 700 paštų Lietuvoje.