Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Skelbiu.lt vartotojams – ypač geros prekių siuntimo kainos

2015-08-24

LP EXPRESS Skelbiu.lt vartotojams suteikia galimybę įsigytas prekes į siuntų savitarnos terminalus atsisiųsti vos nuo 1 Eur*.

*Akcijos metu galiojančios kainos:

  • S dydžio siuntoms – 1 Eur
  • M dydžio siuntoms – 1,26 Eur
  • L dydžio siuntoms – 1,68 Eur

Pasiūlymas galioja rugpjūčio 24 – rugsėjo 11 d., S, M ir L dydžio siuntoms, siunčiamoms iš vieno LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalo į kitą visoje Lietuvoje. Akcijos kainos taikomos užsiregistravus internetiniame tinklapyje www.lpexpress.lt ir nuolaidos laukelyje įvedus specialų akcijos kodą: AKCIJA1.

Naudotis siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 – labai paprasta. Atėjus prie terminalo specialiame ekrane reikia paspausti mygtuką „Siųsti siuntą“, atsispausdinti siuntos lipduką (jeigu tai nebuvo padaryta iš anksto) ir užklijuoti jį ant siuntos. Nuskenavus siuntos brūkšninį kodą, atsidarys pasirinkto dydžio terminalo durelės, kur reikės palikti siuntą.

Siųsti siuntas per savitarnos terminalus patogu ir dėl to, kad terminalai veikia visą parą, taigi siuntą galima išsiųsti ar atsiimti Jums patogiausiu metu – anksti ryte, vėlai vakare ar net naktį. Jums nereikės derintis prie pašto ar kurjerio darbo laiko.