Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Plečiamas siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS tinklas

2015-09-15

AB Lietuvos pašto valdoma įmonė „Baltic Post” plečia siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS tinklą šalyje. Iki metų pabaigos planuojama įrengti dar 9 naujus siuntų savitarnos terminalus, o jau esančius papildyti naujomis siuntų dėžutėmis.

„Naudojimasis LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais nuolat auga. Vien šiemet, palyginti su 2014-aisiais, per siuntų savitarnos terminalus buvo išsiųsta ir gauta siuntų daugiau nei 2 kartus. Akivaizdu, kad gyventojai ir verslas atrado siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS teikiamas galimybes tiek siuntoms siųsti, tiek jas atsiimti.

Tikimės, kad išplėtus LP EXPRESS terminalų tinklą gyventojams naudotis siuntų savitarnos paslaugomis bus dar patogiau“, – teigė siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Nauji LP EXPRESS siuntų terminalai bus įrengti atsižvelgus į klientų poreikius. Tris naujus terminalus planuojama pastatyti Vilniuje, du – Kaune, dar po vieną LP EXPRESS terminalą atsiras Klaipėdoje, Marijampolėje, Alytuje ir Mažeikiuose.

Pasak J. Buitkaus, nauji LP EXPRESS siuntų terminalai bus pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, ten, kur vyksta didelis gyventojų srauto judėjimas. Taip pat į kai kuriuos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Mažeikiuose ir Kretingoje veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS bus integruota daugiau siuntų dėžučių.

„Nuolatos analizuojame, kaip žmonės naudojasi LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais. Esame pastebėję, jog kai kurie terminalai yra greičiau užpildomi siuntomis, todėl juose įrengsime naujų papildomų siuntų dėžučių. Klientų poreikiai paskatino plėsti ir patį siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS tinklą, kad žmonės rastų daugiau vietų savo siuntoms patogiai išsiųsti ar atsiimti“, – pažymėjo „Baltic Post“ vadovas.

Šiuo metu Lietuvoje yra įrengtas 71-as LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalas. Iki metų pabaigos iš viso veiks net 80 LP EXPRESS siuntų terminalų 41-ame Lietuvos mieste. LP EXPRESS terminalais siuntas galima siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir į 22 Europos šalis.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.