Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS kurjeriai tapo bibliotekų šventinių renginių dalimi

2015-06-16

Patvirtinus dalinį projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansavimą 45-ių viešųjų bibliotekų bendruomenių projektams įgyvendinti, dauguma iš šių bibliotekų birželio 9 d. 14 val. subūrė bendruomenes, partnerius, valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovus į nacionaliniu mastu bibliotekose vykusius šventinius renginius.

 

Renginiuose bibliotekos pasidalijo su bendruomenėmis finansavimą gavusių projektų idėjomis, rengė viktorinas, žaidimus, įvairias demonstracijas, kurių metu buvo naudojamos informacinės komunikacinės technologijos, suorganizavo bendruomenių nariams kitų užsiėmimų. Bibliotekas sveikino bibliotekų vadovai, partneriai, valdžios atstovai. Renginių metu daugelyje bibliotekų buvo vykdoma simbolinė akcija – šalia bibliotekų pastatų buvo pasodinti dovanoti obelaičių sodinukai. Medis simbolizuoja bibliotekų augimą, pažangą, tapimą savarankiškomis tvariomis ir dinamiškomis institucijomis, jo vaisiai – bibliotekų teikiamą naudą bendruomenėms. Medelius bibliotekoms padovanojo šalia Kauno įsikūręs Babtų medelynas, o sodinukus bibliotekoms pristatė renginio partneriai LP EXPRESS kurjeriai.

 

Šventė pažymėjo naują projekto „Bibliotekos pažangai 2“ etapą – bibliotekų projektų bendruomenėms įgyvendinimą.

 

Renginio partneriai: