Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Elektroninės parduotuvės renkasi pristatymą į savitarnos terminalus

2015-02-03

Vienos iš didžiausių Lietuvoje internetinės parduotuvės „Stilago“ pirkėjai nuo šiol atsiimti užsakytas prekes galės bet kuriuo paros metu iš siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24.

„Gerbiame pirkėjų laiką, todėl ieškojome būdų, kaip dar paprasčiau ir patogiau pristatyti prekes. Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 yra pats lengviausias būdas prekes atsiimti kada patogu ir kur patogu. Esame labai patenkinti pirmaisiais klientų atsiliepimais“, – teigė UAB „Studio Moderna Fashion Group“, valdančios prekės ženklą „Stilago“, procesų vadovė Baltijos šalims Jurgita Videikaitė.

J. Videikaitė užsiminė, kad jau pavasarį ruošiamas papildomas priemonių paketas, skatinsiantis klientus dar dažniau naudotis savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.

LP EXPRESS 24 terminalus valdančios bendrovės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus tikisi, kad pirkėjai greitai įvertins siuntų savitarnos terminalų privalumus.

„Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 yra puiki alternatyva užimtiems, skubantiems ir savo laiką vertinantiems klientams. Ši paslauga unikali tuo, kad siuntų atsiėmimo neriboja laikas. Pasirinkę siuntų atsiėmimo vieta LP EXPRESS 24 terminalus, gyventojai siuntas gali atsiimti jiems patogiausiu metu – vėlai vakare ar net naktį, savaitgalį ar šventinę dieną“, – sakė J. Buitkus.

Siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 valdančios bendrovės vadovas tikisi, jog per artimiausius kelis mėnesius apie 30 proc. prekių, užsakomų internetinėje parduotuvėje „Stilago.lt“, bus pristatomos per visą parą veikiančius visiškai automatizuotus savitarnos terminalus.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste. Tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.