Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Skelbiu.lt vartotojams – ir prekių siuntimo galimybė

2015-06-12

Didžiausias Lietuvoje skelbimų portalas Skelbiu.lt pasiūlys ne tik apsipirkimo platformą, bet ir užsakytų prekių pristatymą įvairiais kanalais. Skelbimų portalas Skelbiu.lt pradeda bendradarbiauti su LP EXPRESS kurjerius valdančia bendrove „Baltic Post“, kuri suteikia galimybę internetu užsakytas prekes atsiimti per visą parą veikiančius LP EXPRESS 24 savitarnos terminalus, LP EXPRESS kurjerį ar bet kurį paštą.

„Skelbiu.lt atlieka esminį vaidmenį parduodant prekę – suveda pirkėją ir pardavėją. Tačiau šiems dar reikia susitarti dėl atsiskaitymo, daikto perdavimo ar pristatymo. Taigi matėme galimybę palengvinti pirkimo ir pardavimo procesą, integruojant papildomą paslaugą. Siūlome pardavėjams daiktus, parduodamus per Skelbiu.lt, paprastai ir greitai išsiųsti pirkėjui, naudojantis mūsų partnerio „Baltic Post“ paslaugomis”, – teigia UAB „Diginet LT“, valdančios portalą Skelbiu.lt, vykdantysis direktorius Simonas Orkinas.

Bendrovės „Baltic Post“, valdančios prekės ženklą LP EXPRESS, vadovas Juozas Buitkus įsitikinęs, kad naujas Skelbiu.lt funkcionalumas suteiks galimybę pirkėjui pačiam išsirinkti, kaip norėtų gauti užsakytą daiktą.

„Esame išskirtiniai tuo, jog galime pasiūlyti plačiausias siuntų pristatymo galimybes – valdome tankiausią veikiančių siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 tinklą Lietuvoje. Tai patogiausias ir greičiausias siuntų gavimo būdas, nes terminalai veikia visą parą, o užsakytas prekes į terminalą pristatome jau kitą darbo dieną ir šeštadieniais.

Jei mieste vis dėlto nėra mūsų terminalo, užsakytas prekes LP EXPRESS kurjeris gali pristatyti asmeniškai arba – klientui pageidaujant – į bet kurį paštą. Suteikiame visas galimybes užsakytas prekes gauti greitai ir patogiai“, – sakė J. Buitkus.

Pasinaudoti nauju Skelbiu.lt funkcionalumu išties bus lengva – prekių pardavėjams tereikės portale pažymėti, kad yra galimybė prekę siųsti per LP EXPRESS. Prekę pardavusiajam suteikiama galimybė skelbimų paskyroje pasirinkti LP EXPRESS savitarnos terminalą arba kitas siuntimo galimybes prekei pristatyti. Prekių pirkėjas prie skelbimo matys, kokios yra užsakytos prekės pristatymo galimybės, tad bereikės pasirinkti patogiausią būdą.

 

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ar užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.