Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

MemberShop.lt plečia prekių grąžinimo galimybes

2015-06-22

Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje MemberShop.lt plečia ne tik siuntų pristatymo, bet ir užsakytų prekių grąžinimo galimybes. Nuo šiol MemberShop.lt užsakytus daiktus bus galima paprastai ir greitai grąžinti per visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24.

71-ą LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalą 41-ame Lietuvos mieste valdančios bendrovės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus tikisi, kad praplėstos savitarnos terminalų galimybės leis gyventojams drąsiau apsipirkti internetu.

„Neretai gyventojai atsisako apsipirkimo internetu, nes baiminasi, kad įsigytas daiktas netiks ar netenkins jo kokybė. Galimybė greitai ir paprastai ne tik gauti, bet ir grąžinti prekes, neabejoju, paskatintų daugelį gyventojų išmėginti apsipirkimą internetu, todėl nuolat investuojame į terminalų funkcijų ir galimybių plėtrą“, – kalbėjo JBuitkus.

Grąžinti netinkamas prekes, užsakytas per internetinę parduotuvę MemberShop.lt,  galima per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Norint tai padaryti per LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus pirmiausia reikia užpildyti elektroninę prekių grąžinimo formą, prisijungus prie savo paskiros MemberShop.lt puslapyje.

Pildant grąžinimo formą svarbu pasirinkti ar norima grąžinti visą užsakymą, ar tik dalį įsigytų prekių. Užpildžius ir patvirtinus grąžinimo formą, sistema automatiškai sugeneruoja LP EXPRESS 24 terminalo siuntos kodą bei terminalo siuntos PIN kodą. Ši informacija bus reikalinga įdedant grąžinamas prekes į pasirinktą terminalą.

Siuntimui paruoštas grąžinamas prekes galima išsiųsti per bet kurį LP EXPRESS 24 terminalą. Atvykus prie terminalo reikėtų pasirinkti funkciją „Siųsti siuntą“ ir sekant ekrane vaizduojamus nurodymus, išsiųsti siuntą.

Pinigai už prekes bus grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos pirkėjo pasirinktu būdu – bankiniu pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba MemberShop.lt kuponais.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ar užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.