Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS bendradarbiaus su „Membershop.lt“

2014-06-16

Nuo šiol vienos didžiausių internetinių išparduotuvių „Membershop.lt“ klientai savo prekes galės atsiimti ir per visą parą veikiančius LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus. Visą šią savaitę pristatymas į terminalus – nemokamas.

„Ne tik apsipirkimas internetu turi būti greitas ir paprastas, bet ir siuntų pristatymas. Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 – puiki alternatyva siuntoms atsiimti, ji vis labiau populiarėja. Tikimės, kad ir „Membershop.lt“ klientai įvertins terminalų privalumus ir užsakytas prekes atsiims per terminalus jiems patogiausiu metu“, – sakė Domas Sabaitis, bendrovės „Baltic Post“, valdančios LP EXPRESS 24 terminalus, direktorius.

Internetinę parduotuvę „Membershop.lt“ valdančios bendrovės „Baltijos didmena“ direktoriaus Mariaus Radavičiaus nuomone, partnerystė su LP EXPRESS suteiks daugiau galimybių pirkėjams.

„Visada ieškome naujų galimybių, kad mūsų klientams apsipirkimas „Membershop.lt“ parduotuvėje būtų dar patogesnis ir patrauklesnis. Vienas iš didžiausių privalumų atsiimant siuntas per terminalus yra tas, kad siuntą galima atsiimti gavėjui patogiausiu metu – nereikia taikytis prie pašto ar kurjerio darbo laiko, nereikia laukti eilėse“, – vardijo M. Radavičius.

Nuo birželio 16 iki 22 dienos visi užsisakiusieji prekių iš internetinės parduotuvės „Membershop.lt“ ir pasirinkę pristatymą per terminalus siuntas galės atsiimti nemokamai. „Membershop.lt“ klientams LP EXPRESS ir ateityje planuojama pasiūlyti įvairių akcijų.

Naudotis LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalais – patogu ir paprasta. Terminalai stovi patogiose ir lengvai pasiekiamose vietose, o išsiųsti ar atsiimti siuntą iš terminalo užtrunka vos kelias minutes.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste – tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.