Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Benediktas Vanagas profesinės dienos proga sveikins biuro administratores

2013-04-16

Lenktynininkas Benediktas Vanagas ryžtasi tapti LP EXPRESS kurjeriu vienai dienai ir maloniomis staigmenomis nustebinti Lietuvos įmonių biuro administratores – rytoj pasveikinti su jų profesine diena.

Pasak „Baltic Post“, valdančios prekės ženklą LP EXPRESS, direktoriaus Domo Sabaičio, biurų administratorės yra pagrindiniai žmonės, su kuriais tenka bendrauti siuntas pristatantiems ir surenkantiems LP EXPRESS kurjeriams.

„Tad šia gražia proga norėjome joms padėkoti už nuoširdų bei malonų bendravimą ir kiek netradiciškai pasveikinti. Bendradarbiaudami su Benediktu, galima sakyti, įveikėme Dakarą – lietuviai sėkmingai atrėmė sunkiausio ir prestižiškiausio dykumų ralio iššūkius. Šį kartą lenktynininkui siūlome save išbandyti kiek kitokiu amplua – pabūti kurjeriu; šiame darbe, kaip ir lenktynėse, svarbiausia – greitis, tikslumas, profesionalumas“, – sakė D. Sabaitis.

Vienas universaliausių Baltijos šalių lenktynininkų Benediktas Vanagas išmėgins LP EXPRESS kurjerio vaidmenį – rytoj aplankys ir pasveikins keliolika LP EXPRESS paslaugomis besinaudojančių įmonių biuro administratorių. B. Vanagas ryžtasi tapti LP EXPRESS kurjeriu vienai dienai ir maloniomis staigmenomis nustebinti Lietuvos įmonių biuro administratores – balandžio 17-ąją pasveikinti su jų profesine diena.

„Iš tiesų manau, kad kurjerio darbas, ypač atliekamas profesionaliai, yra kupinas iššūkių. Pats dažnai naudojuosi LP EXPRESS paslaugomis, todėl bus smagu stebėti siuntos kelią iš kitos barikadų pusės“, – šypsojosi Benediktas Vanagas.

LP EXPRESS yra vieninteliai šalyje, kurie klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių, per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste – tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.

UAB „Baltic Post“ – antrinė Lietuvos pašto įmonė, teikianti siuntų pristatymo paslaugas. „Baltic Post“ savo veiklą plėtoja naudodama LP EXPRESS prekės ženklą. Bendrovė taip pat valdo LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus.