Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS 24 terminaluose slepiasi ypatingos dovanos

2013-01-07

Nors šventės jau baigėsi, tačiau Lietuvos paštas naujus metus pasitinka su dovanomis. Ypatingų prizų gali laimėti kiekvienas, apsilankęs internetinėje svetainėje www.lpdovanos.lt ir teisingai atsakęs į klausimą.

Apsilankius internetinėje svetainėje www.lpdovanos.lt lankytojai ras virtualų siuntų savitarnos terminalą LP EXPRESS 24. Tereikia paspausti ant pasirinktos terminalo dėžutės ir, pagal duotą užuominą, teisingai atsakyti į klausimą. Jei spėjimas teisingas, laimimas prizas – atspėtas daiktas.

Kiekvienoje terminalo dėžutėje slepiasi skirtingi prizai. Iš viso žaidimo metu bus išdalinta daugiau kaip tūkstantis įvairių prizų.

Apie laimėtus prizus nugalėtojai bus informuojami žaidimo registracijoje nurodytu el. paštu, o prizai bus pristatyti į artimiausią LP EXPRESS 24 terminalą. Visi nugalėtojai taip pat skelbiami ir internetinėje svetainėje www.lpdovanos.lt. Žaidimas vyks iki sausio 25 dienos.

LP EXPRESS 24 – tai siuntų savitarnos terminalai, per kuriuos siuntas siųsti bei atsiimti galima bet kuriuo paros metu. Siunčiant siuntą per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 siuntos kaina priklauso ne nuo jos svorio, bet nuo dydžio.

Per LP EXPRESS 24 terminalus siuntas galima siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis. Šiuo metu per LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus siuntas galima siųsti į 22 Europos šalis.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste. Tai – plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas Lietuvoje. Siuntų savitarnos terminalų tinklą LP EXPRESS 24 valdo Lietuvos pašto antrinė įmonė „Baltic Post“.