Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Su OMNI ID – net 22 proc. nuolaida siuntimui per terminalus

2014-03-17

Nuo kovo 17 dienos su OMNI ID kortele siųskite siuntas per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 net 22 proc. pigiau. Nuolaida suteikiama bet kurios – auksinės, sidabrinės ar klasikinės OMNI ID kortelės turėtojui.

Pasinaudoti nuolaida galima tik užsiregistravus internetinėje svetainėje www.lpexpress.lt ir formuojant siuntos žymą internetu. Nuolaida nebus taikoma, jei siuntos žyma bus formuojama pačiame LP EXPRESS 24 siuntų terminale.

Užsiregistravus LP EXPRESS internetinėje svetainėje, siuntų žymas suformuoti galima daug greičiau ir paprasčiau. Prisijungus prie LP EXPRESS sistemos tereikia pasirinkti miestą ir terminalą, į kurį ketinama siųsti siuntą, siuntos dydį ir suvesti siuntos gavėjo duomenis.

Norint pasinaudoti OMNI ID taikoma nuolaida, į specialų laukelį būtina suvesti OMNI ID kortelės numerį. Apmokėjus už siuntimą, namuose ar prie terminalo atsispausdinkite siuntos žymą ir užklijuokite ant siuntos.

Atvykus prie terminalo tereikia nuskenuoti siuntos brūkšninį kodą ir į atsidariusią terminalo dėžutę įdėti siuntą.

Nuolaida OMNI ID kortelių turėtojams galios iki balandžio 30 dienos.