Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntimas per LP EXPRESS 24 – trečdaliu pigiau

2014-07-28

LP EXPRESS kviečia išmėginti siuntų savitarnos terminalus ir visą mėnesį siuntas, siunčiamas per LP EXPRESS 24 terminalus į kitą tokį pat terminalą, pristatys net 33 proc. pigiau.

„Neretai tenka išgirsti, jog gyventojams siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 atrodo įdomiai, bet dauguma jų baiminasi, kad šiais terminalais naudotis sudėtinga ar nesaugu. Norime paneigti šiuos mitus, todėl visą rugpjūčio mėnesį kviečiame per terminalus siuntas siųsti trečdaliu pigiau“, – sakė LP EXPRESS 24 terminalus valdančios bendrovės „Baltic Post“ direktorius Domas Sabaitis.

Pasak D. Sabaičio, siųsti siuntas per LP EXPRESS 24 terminalus visiškai saugu. Terminaluose veikia apsaugos sistema, leidžianti siuntą atsiimti tik jos gavėjui. Be to, kiekviename terminale yra įrengtos apsaugos kameros, kurios fiksuoja vaizdą 24 val. per parą.

Siųsti siuntas per savitarnos terminalus patogu ir dėl to, kad terminalai veikia visą parą, taigi siuntą galima išsiųsti ar atsiimti gyventojui patogiausiu metu – anksti ryte, vėlai vakare ar net naktį. Taip pat nereikia derintis prie pašto ar kurjerio darbo laiko.

33 proc. nuolaida siuntimui per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 taikoma užsiregistravus internetiniame tinklalapyje www.lpexpress.lt ir nuolaidos laukelyje įvedus specialų akcijos kodą: LP33.

Naudotis siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 – labai paprasta. Atėjus prie terminalo specialiame ekrane reikia paspausti mygtuką „Siųsti siuntą“, atsispausdinti siuntos lipduką ir užklijuoti jį ant siuntos. Nuskenavus siuntos brūkšninį kodą, atsidarys reikiamo dydžio terminalo durelės, kur reikia palikti siuntą.

Pasiūlymas galioja S, M, L ir XL dydžio siuntoms, siunčiamoms iš vieno LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalo į kitą visoje Lietuvoje. Nuolaida galioja nuo liepos 28 iki rugpjūčio 29 dienos.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 40-yje miestų – tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.