Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Lietuvos pašto elektroninėje parduotuvėje – ypatinga prekių pristatymo kaina

2012-12-04

Visą gruodžio mėnesį perkantiems bet kurią prekę Lietuvos pašto elektroninėje parduotuvėje www.post.lt, prekių pristatymas Lietuvoje per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 kainuos vos 1 litą.

Pasitinkant didžiąsias metų šventes Lietuvos paštas internetinės parduotuvės pirkėjams siūlo pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis ir įsigyti ne tik tradicinių paštuose parduodamų prekių, bet ir įvairių kalėdinių dovanų rinkinių.

Lietuvos pašto elektroninėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti ir įvairių filatelinių produktų ar siųsti skirtų prekių, knygų, kanceliarijos priemonių, įvairiausių suvenyrų, lietuviškos atributikos ir pan.

Nesvarbu, kiek ir už kokią sumą bus įsigyta prekių, visą gruodžio mėnesį per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 jos bus pristatytos už 1 litą.

LP EXPRESS 24 – tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu šalyje veikia 71 siuntų savitarnos terminalas 41 mieste.

Taip pat Lietuvos pašto internetinėje parduotuvėje www.post.lt galima užsisakyti specialią kalėdinio dovanų pašto siuntą. Tai originali dovana vaikams artėjančių švenčių proga, kuri bus adresuota nuo Kalėdų senelio. Kalėdinio dovanų pašto pakuotę sudaro: siuntų dėžutė, vaikiška knygelė, kompaktinis diskas, kuriame įgarsintos lietuvių autorių pasakos bei Kalėdų senelio laiškas.

Kalėdinio dovanų pašto siunta išskirtinė tuo, jog dovana bus pristatyta ne į siuntų terminalą, bet Lietuvos pašto laiškininkas ją įteiks asmeniškai vaikui prieš pat Kalėdas.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.