Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntų skaičių augina elektroninė prekyba

2012-10-31

Lietuvos pašto antrinė įmonė „Baltic Post“, valdanti LP EXPRESS prekės ženklą, skaičiuoja, kad per pirmąsias dvi spalio savaites siuntų buvo pristatyta tiek, kiek per visą rugsėjo mėnesį. Augančiam siuntų skaičiui daugiausia įtakos turi elektroninė prekyba.

„Lietuvoje sparčiai plėtojasi elektroninė prekyba, įsikuria vis daugiau naujų elektroninių parduotuvių. Šiuo metu bendradarbiaujame daugiau kaip su 200 e. parduotuvių, o LP EXPRESS kurjeriai siuntas pristato ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis. Nuo mūsų veiklos pradžios kas mėnesį siuntų skaičius išauga vidutiniškai 2–3 kartus“, – teigė bendrovės „Baltic Post“ vadovas Domas Sabaitis.

Pasak D. Sabaičio, įtakos siuntų augimui turi ir nauji siuntų pristatymo būdai – siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24. Didžioji dalis internetinių parduotuvių siunčiamų siuntų pristatomos būtent per šiuos savitarnos terminalus.

Internetinio portalo www.tarpmergaičių.lt įkūrėja Erika Paulauskė džiaugiasi, kad portalo lankytojai jau spėjo įvertinti terminalų privalumus. „Portale integravome LP EXPRESS 24 siuntų registravimo sistemą, kuri leidžia Tarpmergaičių.lt nariams bet kuriuo jiems patogiu metu išsiųsti siuntą. Naudotis terminalais patogu ir pirkėjams, kurie itin greitai gali gauti įsigytą prekę. Narių nuomone, ši paslauga jiems reikalinga, konkurencinga, patogi ir patikima“, – sakė E. Paulauskė.

Vienas didžiausių siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS privalumų yra tai, kad terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pasinaudoti šia paslauga gyventojai ar verslo įmonės gali bet kada, t. y. jiems patogiausiu metu.

Naudojantis siuntų terminalais nei siuntėjui, nei gavėjui nereikia derintis prie pašto ar kurjerio darbo laiko, nereikia skambinti telefonu ir tartis, kada būtų galima atsiimti siuntą. Tai ne tik patogiau, bet ir leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.

Kitas privalumas – siuntos kaina. Ji priklauso ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Per LP EXPRESS 24 terminalus siuntas galima siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis. Šiuo metu per LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus siuntas galima siųsti į 22 Europos šalis.

UAB „Baltic Post“ – antrinė Lietuvos pašto įmonė, teikianti siuntų pristatymo paslaugas. „Baltic Post“ savo veiklą plėtoja naudodama LP EXPRESS prekės ženklą. Bendrovė taip pat valdo LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus.