Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Studentai LP EXPRESS 24 terminalais naudosis pigiau

2015-02-02

Nuo šiol visi šalies studentai, turintys Lietuvos studento pažymėjimą (LSP), siųsti siuntas per savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 galės 17 proc. pigiau.

„Jauni žmonės yra viena pagrindinių grupių, kuri siunčia ir gauna siuntas. Suteikdami ilgalaikę nuolaidą studentams, norime jiems pasiūlyti patrauklią alternatyvą siuntų siuntimui. Naudotis siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 itin patogu ir paprasta – terminalai veikia 24 val. per parą, o išsiųsti ar atsiimti siuntą užtrunka vos kelias minutes“, – teigė LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus valdančios bedrovės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus.

Fiksuota 17 proc. nuolaida taikoma bet kokio dydžio – S, M, L ar XL – siuntoms, siunčiamoms iš vieno LP EXPRESS 24siuntų savitarnos terminalo į kitą visoje Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste – tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.

Pasinaudoti nuolaida galima tik užsiregistravus internetinėje svetainėje www.lpexpress.lt. Internetu pildant siuntos duomenis į nuolaidos laukelį reikia suvesti galiojančio LSP pažymėjimo brūkšninį kodą.

Pildant siuntos duomenis tiesiogiai terminale, nuolaida nebus pritaikyta. Nuolaida taikoma nuo standartinės paslaugos kainos ir nėra sumuojama.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.