Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntų terminalai – jau ir Visagine, Zarasuose bei Ignalinoje

2011-11-10

Nuo šiandien siuntų savitarnos terminalais SIUNTOS24 galės naudotis ne tik didžiųjų šalies miestų, bet ir Visagino, Zarasų bei Ignalinos gyventojai. Iš viso šiuo metu jau veikia 23 terminalai 12-oje šalies miestų.

„Siuntų savitarnos terminalus diegiame ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose miestuose. Norime, kad jais galėtų naudotis net ir atokiausių miestelių gyventojai.

Šie terminalai suteikia galimybę gyventojams siuntas siųsti bet kuriuo paros metu, o platus terminalų tinklas leis užtikrinti greitą ir kokybišką siuntų pristatymą“, – sakė bendrovės „Baltic Post“ direktorius Karolis Kairaitis.

Iki metų pabaigos planuojama iš viso įrengti 71-ą visą parą veikiantį siuntų siuntimo ir gavimo savitarnos terminalą 44-iuose šalies miestuose. Šiuo metu Vilniuje veikia penki SIUNTOS24 terminalai, Kaune – šeši, Klaipėdoje ir Panevėžyje – po du. Po vieną terminalą įrengta Šiauliuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Ukmergėje, Prienuose, Visagine, Zarasuose bei Ignalinoje. Siuntų terminalai įrengti prie didžiųjų prekybos centrų.

Siųsti siuntas per savitarnos terminalus SIUNTOS24 visiškai saugu – terminalai buvo pagaminti laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų. Terminaluose yra įrengta apsaugos sistema bei filmavimo kameros.

Siunčiant siuntas per savitarnos terminalus paslaugos kaina priklauso ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Priklausomai nuo siuntos dydžio, jos pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja nuo 7,99 iki 15,99 Lt. 

Siunta pristatoma į kitą tokį pat savitarnos terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, įteikiama gavėjui tiesiai į rankas.