Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntų terminalai SIUNTOS24 – ir prie „Statoil“ degalinių

2012-01-04

Bendrovė „Baltic Post“ plečia siuntų savitarnos terminalų SIUNTOS24 tinklą Lietuvoje. Nuo šiol siuntų terminalus galima rasti ne tik prie didžiųjų šalies prekybos centrų, bet ir degalinių „Statoil“.

„Siuntų terminalus SIUNTOS24 stengiamės įrengti klientams patogiose ir bet kuriuo paros metu prieinamose vietose. Viena iš tokių vietų – visą parą veikiančios degalinės „Statoil“. Tikimės, kad praplėtus terminalų vietų tinklą pasinaudoti siuntų terminalais gyventojams bus dar patogiau“, – sakė bendrovės „Baltic Post“ direktorius Karolis Kairaitis.
 
Šiuo metu prie „Statoil“ degalinių jau veikia du terminalai – Kaune Žemaičių plente ir K. Baršausko gatvėje. Iki sausio vidurio prie „Statoil“ degalinių pradės veikti dar septyni SIUNTOS24 terminalai – du Vilniuje, po vieną Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje ir Marijampolėje.
 
Siuntų savitarnos terminalai SIUNTOS24 leidžia siųsti ir atsiimti siuntas Lietuvoje bet kuriuo paros metu 7 dienas per savaitę. Tereikia siuntą įdėti į terminalo saugojimo dėžutę, suvesti siuntėjo bei gavėjo kontaktinius duomenis ir apmokėti už siuntimą. Siunta bus pristatyta į kitą tokį pat terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, įteikta gavėjui asmeniškai.
 
Siunčiant siuntas per savitarnos terminalus, paslaugos kaina priklauso ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Priklausomai nuo siuntos dydžio, jos pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja nuo 7,99 iki 15,99 Lt.
 
Apmokėti už siuntų siuntimą per terminalus SIUNTOS24 galima ir internetu. Visus reikiamus siuntimo duomenis gyventojai galės suvesti per internetinę svetainę www.siuntos24.lt neišeidami iš savo namų ar darbo vietos. Apmokėti už siuntimą galima naudojantis elektronine bankininkyste. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau laiko.
 
Šiuo metu veikia 47 terminalai 30-yje šalies miestų. Terminalų tinklą SIUNTOS24 diegia bendrovės „Kautra“ valdoma įmonė „Baltic Post“ kartu su Lietuvos paštu.