Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS kurjeriai padės medikams informuoti gyventojus apie diabetą

2013-11-14

 

Lapkričio 14-oji pasaulyje jau nuo 1991-ųjų minima kaip Pasaulinė diabeto diena. Šią dieną Lietuvos endokrinologų draugija gyventojams dar kartą primena apie šią sparčiai pasaulyje plintančią lėtinę ligą. Prie medikų iniciatyvos šiemet prisijungė ir LP EXPRESS kurjeriai.

Šiandien, minint Pasaulinę diabeto dieną, LP EXPRESS kurjeriai į 30 didžiausių šalies  poliklinikų nemokamai pristatys informacinius lankstinukus apie cukrinį diabetą. Gyventojams svarbią informaciją kurjeriai pristatys ne tik į didžiųjų miestų poliklinikas, bet ir į Kėdainius, Vilkaviškį, Raseinius, Kretingą, Skuodą, Šilutę, Prienus, Mažeikius, Tauragę, Telšius, Ukmergę, Alytų, Druskininkus, Ignaliną, Jonavą, Joniškį, Marijampolę, Molėtus, Plungę, Radviliškį, Kuršėnus, Švenčionis, Telšius, Varėną, Zarasus.