Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siunčiamos į Latviją siuntos pristatomos ir „Statoil“ degalinėse

2015-09-11

Iš Lietuvos į kaimyninę Latviją per LP EXPRESS kurjerius siunčiamos siuntos nuo šiol pristatomos ir į Latvijos „Statoil“ degalines. Šis naujas siuntų pristatymo būdas LP EXPRESS klientams leis planuoti savo laiką, nes atsiimti siuntas galima patogiausiu pasirinktu metu, nelaukiant į namus atvyksiančių kurjerių.

„Ne maža dalis iš Lietuvos į užsienį LP EXPRESS kurjerių pristatomų siuntų keliauja į Latviją. Kaimyninės šalies gyventojai vis dažniau įsigyja prekių iš Lietuvos elektroninių parduotuvių. Klientų poreikiai mums yra svarbiausi, todėl ieškome būdų, kad siuntas pristatytume ten, kur žmonėms būtų patogiausia jas atsiimti“, teigė kurjerių veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Pasak J. Buitkaus, galimybė atsiimti siuntą „Statoil“ degalinėje, visų pirma, sutaupys klientų laiką. „Nuolat stengiamės plėsti siuntų pristatymo būdų pasirinkimo spektrą, kad žmonėms nereiktų gaišti, laukiant kol kurjeriai į namus pristatys siuntas. Tai – dar vienas LP EXPRESS sprendimas, taupysiantis mūsų klientų, gyvenančių Latvijoje, laiką“, pažymėjo jis.

Norint per LP EXPRESS kurjerius išsiųsti siuntą į pasirinktą „Statoil“ degalinę Latvijoje, reikia užsiregistruoti www.lpexpress.lt savitarnoje. Siuntos pristatymo į „Statoil“ degalinę kaina yra tokia pat, kaip ir visų siunčiamų į Latviją siuntų.

Atsiimti siuntas galima „Statoil“ degalinės darbo laiku, tačiau dauguma jų dirba visą parą.

Iš viso Latvijoje veikia apie 59 „Statoil“ degalines, į kurias LP EXPRESS klientai gali išsiųsti savo siuntas.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS ar į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje.