Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siunčiantiems per LP EXPRESS 24 terminalus – „Omni ID“ nuolaidos

2013-08-12

Nuo rytdienos „Omni ID“ kortelių turėtojai siuntas per LP EXPRESS 24 savitarnos terminalus galės siųsti pigiau. Speciali 12 proc. nuolaida bus suteikta bet kurios – auksinės, sidabrinės ar klasikinės kortelės turėtojams.
„Savo klientams stengiamės pasiūlyti ne tik patogiausią siuntų pristatymo būdą, bet ir patraukliausias paslaugų kainas. Džiaugiamės tapę pirmaisiais, kurie „ Omni ID“ kortelių turėtojams suteikia nuolaidą siuntoms siųsti“, – teigė bendrovės „Baltic Post“, valdančios LP EXPRESS 24 terminalus, direktorius Domas Sabaitis.
„Džiaugiamės, kad prie „Omni ID“ partnerių prisijungus vienai iš siuntų pristatymo lyderių, „Omnitel“ klientai gaus dar daugiau vertės“, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.
„Omni ID“ kortelių turėtojai pasinaudoti nuolaida gali, užsiregistravę LP EXPRESS internetinėje svetainėje www.lpexpress.lt. Čia pat galima susikurti siuntos siuntimui reikalingą žymą bei apmokėti už siuntimą.
Prisijungus prie internetinės svetainės www.lpexpress.lt. reikia pasirinkti, į kurį miestą norima siųsti siuntą, taip pat – siuntos dydį: S, M, L ar XL, tada įvesti siuntos gavėjo kontaktinius duomenis. Atlikus minėtuosius veiksmus į specialų laukelį reikia įvesti OMNI ID kortelės numerį ir apmokėti už siuntimą.
Svarbu pažymėti, kad „Omni ID“ nuolaida bus pritaikyta tik toms siuntoms, kurių žyma bus suformuota ir už siuntimą sumokėta internetu (ne terminale).
Norint išsiųsti siuntą per terminalą būtina namuose ar prie terminalo atsispausdinti siuntos žymą ir užklijuoti ją ant siuntos. Prie terminalo tereikia nuskenuoti siuntos brūkšninį kodą, ir reikiamos terminalo durelės atsidarys automatiškai.
LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste – tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.