Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS keliasi į naują logistikos centrą Vilniuje

2013-10-29

Lietuvos paštas stiprinas pozicijas kurjerių rinkoje ir savo antrinės įmonės „Baltic Post“ veiklą perkelia į naują logistikos centrą Vilniuje. Šiaurės miestelyje įsikursiančiame logistikos centre bus priimamos, paskirstomos ir pristatomos LP EXPRESS kurjerių aptarnaujamos siuntos.

„Augant LP EXPRESS kurjerių darbų apimčiai ėmė trūkti vietos, todėl priėmėme sprendimą plėstis. Ieškant naujų patalpų, vienas svarbiausių kriterijų buvo vieta – siekiame būti arčiau klientų, kad naudotis mūsų paslaugomis būtų kuo patogiau. Persikėlus į naują logistikos centrą galėsime ne tik daugiau aptarnauti klientų, bet ir teikti paslaugas daug operatyviau“, – sakė Lietuvos pašto antrinės įmonės „Baltic Post“ direktorius Domas Sabaitis.

D. Sabaitis skaičiuoja, kad persikėlus į modernias patalpas, kur siuntos bus apdorojamos automatizuotai, LP EXPRESS kurjerių darbo efektyvumas išaugs 6-7 kartus. Tai leis bendrovei 2-3 kartus daugiau pristatyti siuntų, nei šiuo metu.

Persikėlus į naujas patalpas klientams bus daug patogiau naudotis LP EXPRESS paslaugomis, mat naujasis logistikos centras veiks Verkių g. esančiame „Ogmios mieste“, kur įsikūrę įvairūs biurai, prekybos centrai, įvairias paslaugas teikiančios įmonės. Šalia miesto centro esanti prekybinė teritorija lengvai pasiekiama tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu.

LP EXPRESS kurjeriams įsikūrus naujose patalpose bus prailgintas klientų aptarnavimo laikas. Atsiimti siuntas klientai galės darbo dienomis nuo 9 iki 21 val., šeštadieniais nuo 9 iki 11 val. Šventiniu laikotarpiu, klientų patogumui, planuojama siuntų priėmimo ir atsiėmimo laiką ilginti iki 24 val.

Į naujas patalpas LP EXPRESS kurjeriai planuoja persikleti lapkričio pradžioje. Tai – pirmasis žingsnis stiprinant Lietuvos pašto, kaip logistikos bendrovės, pozicijas šalyje. 2014 metų pabaigoje šalia Kauno esančio greitkelio „Vilnius-Kaunas“ duris turėtų atverti respublikinis Lietuvos pašto logistikos centras, kuriame bus apdorojamos ir paskirstomos visos per Lietuvos paštą bei UAB „Baltic Post“ siunčiamos siuntos.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste – tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.