Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Skelbiu.lt vartotojams – nemokamas siuntos siuntimas!

2015-07-21

Skelbimų portalo Skelbiu.lt vartotojams LP EXPRESS suteikia galimybę visiškai nemokamai išbandyti auksu įvertintą LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos paslaugą.

Pasiūlymas taikomas asmenims, parduodantiems ar perkantiems prekes portale Skelbiu.lt, ir užsiregistravusiems www.lpexpress.lt. Akcija galioja visų dydžių (S, M, L, XL) siuntoms, siunčiamoms iš vieno LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalo į kitą visoje Lietuvoje liepos 21-23 dienomis.

Publikuokite savo skelbimą portale Skelbiu.lt ir prie skelbimo pridėkite žinutę, jog parduotą prekę galite išsiųsti per LP EXPRESS 24 terminalus. Visą reikalingą informaciją apie akciją rasite savo skelbimo aplinkoje. 

Kaip išsiųsti ar atsiimti siuntą?
Daugiau apie teikiamas paslaugas