Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS 24 terminaluose – naujos galimybės

2014-08-14

Nuo šiol per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 galima ne tik išsiųsti ar atsiimti siuntą, bet ir apmokėti už internetu įsigytą prekę arba, jei prekė pasirodė netinkama, grąžinti ją pardavėjui.

Siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 valdančios bendrovės „Baltic Post“ vadovas Domas Sabaitis įsitikinęs, kad naujos terminalų funkcijos suteiks gyventojams dar daugiau galimybių apsiperkant elektroninėje erdvėje.

„Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 – puikus įrankis tiek siuntų atsiėmimui, tiek grąžinimui, leidžiantis taupyti laiko. Gyventojams nebereikia taikytis prie kurjerių ar pašto darbo laiko, nes atsiimti ir grąžinti siuntas gali jiems patogiausiu metu. Pastebime, kad klientai jau įvertino terminalų privalumus ir vis dažniau siuntoms atsiimti ir grąžinti renkasi šią alternatyvą“, – sakė D. Sabaitis.

Šiuo metu atsiskaityti už internetu įsigytą prekę terminale galima apsiperkant „manolesiai.lt“, „danija.lt“, „brandsales.lt“. Apmokėti už prekę per terminalą LP EXPRESS 24 paprasta ir patogu. Suvedus siuntos atsiėmimo kodus, terminalo ekrane reikia pasirinkti „Apmokėti už siuntą“ ir banko kortele apmokėti už pirkinį. Vos tik operacija bus baigta, atsidarys reikiamos terminalo durelės.

Per siuntų savitarnos terminalus taip pat galima internetu užsakytas prekes grąžinti, jei dėl kokių nors priežasčių įsigytas daiktas netiko. Šiuo metu per LP EXPRESS 24 terminalą grąžinti galima „brandsales.lt“ internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes. Netrukus tą galės padaryti ir „danija.lt“, „manolęšiai.lt“ pirkėjai.

Prekių gražinimas per terminalus LP EXPRESS 24 – paprastas ir greitas. Atvykus prie bet kurio terminalo reikia jo ekranėlyje pasirinkti „Siųsti siuntą“, įvesti siuntos registravimo metu iš el. parduotuvės gautą siuntos bei PIN kodą ir atsispausdinti siuntos grąžinimo lipduką. Ant siuntos užklijavus lipduką reikia jį nuskenuoti ir, terminalo durelėms automatiškai atsivėrus, įdėti siuntą į terminalą.

LP EXPRESS kviečia išmėginti siuntų savitarnos terminalą, tad iki rugpjūčio 29 dienos siuntas, siunčiamas iš vieno LP EXPRESS 24 terminalo į kitą, pristatys net 33 proc. pigiau. 33 proc. nuolaida siuntimui per siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 taikoma užsiregistravus internetiniame tinklalapyje www.lpexpress.lt ir nuolaidos laukelyje įvedus specialų akcijos kodą: LP33.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų Lietuvoje, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 40-yje miestų. Tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.