Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Tarp geriausiai aptarnaujančių darbuotojų – LP EXPRESS kurjeriai

2015-05-15

Pavasarį tradiciškai Lietuvos pašto ir „Baltic Post“ klientai renka geriausiai aptarnaujančius darbuotojus. Šiemet savo nuomonę apie darbuotojų aptarnavimą išreiškė rekordinis skaičius klientų – beveik 3 tūkst. klientų savo balsus atidavė už geriausiai aptarnaujančius LP EXPRESS kurjerius, Lietuvos pašto laiškininkus, klientų aptarnavimo specialistus, paštų viršininkus, „PayPost“ skyrių vadybininkus.

Pirmąkart šiemet bus apdovanoti ir LP EXPRESS kurjeriai, už kuriuos klientai atidavė apie pusę tūkstančio balsų. LP EXPRESS kurjerius valdančios patronuojamosios Lietuvos pašto bendrovės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus pasidžiaugė, kad per kelerius metus LP EXPRESS kurjeriai užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir yra vertinami už profesionalų darbą bei aptarnavimą.

„Šiandienos kurjerių rinka labai konkurencinga, todėl norėdami būti šios srities lyderiais privalome ne tik teikti aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir didelį dėmesį skirti aukštai klientų aptarnavimo kultūrai. Teigiami klientų atsiliepimai mums – didelis įvertinimas, o drauge ir įpareigojimas stengtis dar labiau“, – sakė J. Buitkus.

Susumavus visus klientų balsus, pateiktus internetu ar telefonu, iš viso išrinkta 20 geriausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų, tarp kurių ir 4 LP EXPRESS kurjeriai. Tai – Mantas Mickevičius, Mindaugas Radavičius, Egidijus Nevulis ir Aurimas Venckus.

Dėkojame už Jūsų įvertinimą!