Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS kurjeriai kviečia įvertinti jų darbą

2013-08-28

 
Po metų veiklos LP EXPRESS kurjeriai kviečia gyventojus dalyvauti specialioje apklausoje ir įvertinti jų darbą. Visiems atsakiusiems į apklausos klausimus LP EXPRESS dovanos nemokamą siuntos pristatymą per LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalą.

„Praėjo metai nuo tada, kai LP EXPRESS kurjeriai pristatė pirmąsias siuntas. Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė, todėl kviečiame visus ją pareikšti. Tik žinodami savo klientų lūkesčius galėsime toliau augti ir tobulėti, siūlyti profesionaliausias kurjerių paslaugas“, – teigė bendrovės „Baltic Post“, valdančios LP EXPRESS prekės ženklą, direktorius Domas Sabaitis.

Pasak D. Sabaičio, siekiama, kad savo nuomonę išreikštų kiekvienas žmogus, kuriam siuntą pristatys LP EXPRESS kurjeriai, todėl šiai akcijai bus panaudos specialus QR kodas.

Nuo rugpjūčio 28 dienos ant LP EXPRESS kurjerių pristatomų siuntų bus užklijuotas specialus lipdukas su QR kodu, kurį nuskaičius telefonu ar planšetiniu kompiuteriu automatiškai bus patenkama į internetinę apklausą.

Į anketos klausimus atsakęs asmuo nurodytu elektroniniu paštu gaus specialų kodą, su kuriuo galės per LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalą Lietuvoje išsiųsti S arba M dydžio siuntą. Užpildyti apklausos anketą asmuo galės tik vieną kartą.

LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima iš bet kurio iš daugiau kaip 700 paštų, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24. Šiuo metu 41-ame Lietuvos mieste veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas – tai tankiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.