Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Didmiesčių gyventojai siuntas siunčia per savitarnos terminalus

2013-02-26

Trečdalis gyventojų, kurie siuntas siunčia naudodamiesi siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24, – vilniečiai. Aktyviai siuntų savitarnos terminalais naudojasi ir kitų didžiųjų miestų – Kauno, Klaipėdos, Šiaulių – gyventojai.

„Pastebime, kad siuntų savitarnos terminalais aktyviau naudojasi didmiesčių ir jaunesnio amžiaus gyventojai, kurie įvairių prekių įsigyja internetinėse parduotuvėse. Apie 50 proc. siuntų, atsiimamų per savitarnos terminalus LP EXPRESS 24, yra atkeliavusios iš internetinių parduotuvių.

Mažesnių miestų gyventojai labiau linkę rinktis tradicines priemones, todėl siuntas siunčia ir atsiima pašte“, – teigė bendrovės „Baltic Post“, valdančios siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24, vadovas Domas Sabaitis.

Pasak D. Sabaičio, dažniausiai siunčiamos nedidelės – iki 2 kg svorio siuntos, o populiariausias LP EXPRESS 24 terminalais siunčiamų siuntų dydis – S.

Viena svarbiausių priežasčių, kodėl gyventojai renkasi siuntų savitarnos terminalus, – neribotas terminalų darbo laikas. Pasinaudoti šia paslauga gyventojai ar verslo įmonės gali jiems patogiausiu metu, nes terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Naudojantis siuntų terminalais nei siuntėjui, nei gavėjui nereikia derintis prie pašto ar kurjerio darbo laiko. Tai ne tik patogiau, bet ir leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalas 41-ame mieste. Tai plačiausias siuntų savitarnos terminalų tinklas šalyje.

UAB „Baltic Post“ – antrinė Lietuvos pašto įmonė, teikianti siuntų pristatymo paslaugas. „Baltic Post“ savo veiklą plėtoja naudodama LP EXPRESS prekės ženklą. Bendrovė taip pat valdo LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalus.