Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

SIUNTOS24 siuntas pristatys ir į užsienio šalis

2012-01-10
Nuo šiol siuntas per savitarnos terminalus SIUNTOS24 bus galima siųsti ir į užsienio šalis. Iš viso siuntos bus pristatomos į 22 Europos šalis.
„Susidomėjimas siuntų savitarnos terminalais vis sparčiau auga tiek tarp gyventojų, tiek tarp verslo klientų. Pastebėję, jog šia paslauga noriai naudojamasi šalyje, nusprendėme siuntas pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir į kitas Europos valstybes. Tikimės, kad tai mūsų klientams leis siuntas siųsti dar paprasčiau ir patogiau“, – teigė bendrovės „Baltic Post“ direktorius Karolis Kairaitis.
Siųsti siuntas į užsienio šalis bus galima iš bet kurio SIUNTOS24 terminalo. Terminalo ekrane siuntėjui reikės pasirinkti meniu punktą „Siunta į užsienį“ ir išsirinkti pageidaujamą šalį. Po to suvesti siuntėjo bei gavėjo duomenis ir apmokėti už paslaugą.
Į Europos šalių sostines siuntos bus pristatomos per 2–4 darbo dienas, į kitus miestus – per 3–6 darbo dienas. Siuntos bus pristatomos gavėjams tiesiai į rankas.
Siunčiant į užsienio šalis siuntos kaina priklausys ne nuo svorio, bet nuo jos dydžio. Pavyzdžiui, siuntos siuntimas į Latviją kainuos nuo 35,99 Lt, į Estiją – nuo 42,99 Lt. Į užsienio šalis siunčiamos siuntos svoris negalės būti didesnis nei 30 kilogramų.
Šiuo metu veikia 47 terminalai 30-yje šalies miestų. Terminalų tinklą SIUNTOS24 diegia bendrovės „Kautra“ valdoma įmonė „Baltic Post“ kartu su Lietuvos paštu. 

Šalys, į kurias bus pristatomos siuntos:

1. Airija
2. Austrija
3. Belgija
4. Čekija
5. Danija
6. Didžioji Britanija
7. Estija
8. Graikija
9. Ispanija
10. Italija
11. Latvija
12. Lenkija
13. Liuksemburgas
14. Olandija
15. Portugalija
16. Prancūzija
17. Slovakija
18. Slovėnija
19. Suomija
20. Švedija
21. Vengrija
22. Vokietija