Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

SIUNTOS24 tinklas pasipildė naujais terminalais

2011-11-03

Nuo šiol siuntų savitarnos terminalais SIUNTOS24 galės pasinaudoti ir Prienų, Vilkaviškio, Ukmergės bei Marijampolės gyventojai. Visą parą veikiančius terminalus šiuose miestuose galima rasti prie didžiųjų prekybos centrų MAXIMA. Tikslias vietas galite rasti čia.

Siunčiant siuntas per savitarnos terminalus, paslaugos kaina priklauso ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Priklausomai nuo siuntos dydžio, jos pristatymas visoje Lietuvoje kainuos nuo 7,99 iki 15,99 Lt. Naudotis savitarnos terminalais SIUNTOS24 išties paprasta. Terminaluose yra įrengtos skirtingo dydžio dėžutės, kuriose reikia palikti siuntą. Per parą siunta bus pristatyta į kitą tokį pat savitarnos terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, bus įteikta gavėjui tiesiai į rankas. Vos tik siunta bus pristatyta į gavėjo mieste esantį siuntų savitarnos terminalą, gavėjas apie tai bus informuotas SMS žinute arba el. paštu. Gyventojas tiksliai žinos, kada ir kur galės atsiimti jam adresuotą siuntą.