Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Kurjeriai: prasideda kalėdinės prekybos bumas

2016-11-17

 Prekybininkai, pašto ir kurjerių tarnybos pirmieji pajunta artėjančias Kalėdas, nes jas atlydi šventinių dovanų pirkimo karštligė. LP EXPRESS kurjeriai skaičiuoja, kad pirmosiomis lapkričio savaitėmis siuntų su internetu įsigytais pirkiniais išaugo ketvirtadaliu, palyginti su įprastu mėnesiu. Tai – ženklas, kad kalėdinių dovanų pirkimas jau prasideda. 

„Pastebime, kad vis daugiau lietuvių kasmet kalėdinių dovanų ieško elektroninėse parduotuvėse. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais daugiausia pristatome siuntų su internetu įsigytais pirkiniais. Šventiniu laikotarpiu kurjerių į namus pristatomų siuntų ir internetinių pirkinių, siunčiamų per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus, padaugėja net iki 2 kartų. 
 
Tai rodo, kad keičiasi gyventojų įpročiai: žmonės nebenori gaišti laiko prekybos centruose, todėl dovanų Kalėdoms dairosi virtualiosiose elektroninių parduotuvių lentynose, o įsigytus pirkinius vis dažniau renkasi atsiimti iš savitarnos terminalų sau patogiausiu metu – juk šventinių rūpesčių sūkuryje nėra kada eiti į paštus ar derintis prie kurjerių atvykimo į namus laiko“, – pažymėjo LP EXPRESS kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus. 
 
Gyventojams, pirksiantiems kalėdinių dovanų iš elektroninių parduotuvių, patariama nedelsti. Pasak J. Buitkaus, lapkričio mėnuo yra pats tinkamiausias metas pradėti siųstis pirkinius, jei perkama užsienio elektroninėse parduotuvėse. „Iš svetur pirkiniams atkeliauti ilgiau užtrunka, todėl reiktų jau dabar suskubti jų užsisakyti, kad iki Kalėdų šventinės dovanos būtų pristatytos“, – teigė jis. 
 
LP EPXRESS siuntų savitarnos terminaluose galima atsiimti ir paštu siunčiamas siuntas, kurios įprastai pristatomos į paštus. „Ant paštu siunčiamos siuntos nurodžius specialų ID kodą, kuris suteikiamas užsiregistravus internetinėje svetainėje www.lpexpress.lt, siunta yra pristatoma į pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą. Greitu metu klientams bus pasiūlytas dar paprastesnis pašto siuntų nukreipimo į savitarnos terminalus būdas“, – užsiminė J. Buikus.
 
Kaip ir kasmet, žiemos švenčių laikotarpiu įmonė „Baltic Post“ planuoja papildomai pasamdyti kurjerių ir siuntų skirstytojų. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 90 siuntų savitarnos LP EXPRESS terminalai 44-iuose šalies miestuose.
Numatyta dar iki Kalėdų baigti siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS plėtrą, po kurios įvairiuose šalies miestuose iš viso veiks 102 savitarnos terminalai.