Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

TIK JUMS – ASMENINĖ SIUNTŲ DĖŽĖ!

2015-11-30

LP EXPRESS kartu su Lietuvos paštu ieško savanorių, kurie NEMOKAMAI išbandytų naują paslaugą – asmenines siuntų dėžes ir atsakingai išsakytų savo nuomonę apie paslaugos funkcionalumą, patrauklumą, kokybę ir kitus Jums ir mums svarbius aspektus.

Asmeninė siuntų dėžė – tai naujas būdas gauti siuntas. Jums nebereikės skubėti į paštą ar laukti kurjerio, norint atsiimti siuntas. Visas savo siuntas galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu iš modernios elektroniniu užraktu rakinamos asmeninės siuntų dėžės, kurią nemokamai įrengsime prie Jūsų namų.

Kodėl verta naudotis?

  • Asmeniškas visų siuntų gavimas. Visas per LP EXPRESS ir Lietuvos paštu gaunamas siuntas galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu ir ten, kur Jums patogiausia – prie savo namų.
  • Informavimas apie gautą siuntą SMS žinute. Gavę siuntą į asmeninę siuntų dėžę, iškart apie tai būsite informuotas SMS žinute, taigi realiuoju laiku sužinosite apie Jums pristatytą siuntą.
  • Didelė talpa. Asmeninių siuntų dėžių dydis – iki 60 x 40 x 40 cm, maksimalus siuntų svoris – iki 30 kg. Galėsite nesibaiminti dėl didesnės siuntos, nes į asmeninę siuntų dėžę tilps net kelios siuntos!

Susidomėjote? Jei:

  • dažnai gaunate siuntas iš Lietuvos ir užsienio;
  • gyvenate individualiame name ar kotedže Vilniaus apskrityje;
  • kurjeris galės laisvai privažiuoti prie asmendėžės žiemos metu;

užpildykite anketą iki gruodžio 20 dienos ir galbūt Jūs tapsite pirmuoju, kuris nemokamai galės išbandyti asmeninę siuntų dėžę.

PILDYTI ANKETĄ.