Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Didesnės į Estiją siunčiamų siuntų atsiėmimo galimybės

2016-10-11

 Iš Lietuvos į Estiją per LP EXPRESS siunčiamos siuntos nuo šiol pristatomos ne tik gavėjams į namus, nurodytu adresu, bet ir į pagrindiniuose Estijos miestuose esančias „Cargobus“ stotis. Tai siuntų gavėjams leidžia atsiimti siuntą sau patogiu laiku.

 „Atsižvelgdami į klientų poreikius nuolat ieškome klientams patogiausių siuntų atsiėmimo būdų. Pradėję bendradarbiauti su siuntų gabenimo bendrove „Cargobus“ sudarėme galimybes siuntas gauti ne tik namuose, sulaukus atvykusio kurjerio, bet ir patiems atsiimti sau patogiu laiku iš „Cargobus“ stočių, kurių tinklas Estijoje yra didžiulis“, – teigė LP EXPRESS kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

LP EXPRESS kurjeriams atiduotos siuntos yra pristatomos gavėjams Estijoje į rankas arba į „Cargobus“ stoties terminalą. Iš Lietuvos siunčiamos siuntos gali būti pristatomos į 18 „Cargobus“ stočių visoje Estijoje. Taip pat bus teikiama ir išperkamosios siuntos (COD) paslauga.

Norint per LP EXPRESS kurjerius išsiųsti siuntą į pasirinktą „Cargobus“ stotį Estijoje, reikia užsiregistruoti www.lpexpress.lt internetinėje svetainėje.

Šiuo metu LP EXPRESS bendradarbiauja ir su Latvijos paštu, šis siuntas gavėjams, be tradicinio pristatymo į rankas, gali pristatyti ir į pasirinktas „Statoil“ degalines kaimyninėje Latvijoje.

LP EXPRESS vieninteliai šalyje klientams siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS arba užsukus į bet kurį iš beveik 700 paštų Lietuvoje.