Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

LP EXPRESS – progreso konferencijoje LOGIN

2014-04-09

Jei rytoj ar penktadienį planuojate sudalyvauti progreso konferencijoje LOGIN, kviečiame nepraeiti pro šalį ir išbandyti LP EXPRESS 24 terminalą. Siųskite siuntas šiuolaikiškai!

Konferencijos metu jus džiuginsime ne tik maloniomis staigmenomis, bet ir suteiksime galimybę nemokamai išbandyti siuntų savitarnos terminalą LP EXPRESS 24. Taip pat organizuosime loteriją, kurioje turėsite šansą laimėti ypatingą dovaną – visus metus kiekvieną mėnesį per LP EXPRESS 24 terminalą galėsite išsiųsti bet kurio dydžio siuntą.

Nepraleiskite progos patys išbandyti, kaip paprasta naudotis siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24 ir būsite pradžiuginti maloniomis staigmenomis.

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.