Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Siuntos iš užsienio pristatomos ir per LP EXPRESS 24 terminalus

2013-11-27
Nuo šiol užsienio internetinėse parduotuvėse ar aukcionuose įsigytas prekes bus galima atsiimti ne tik pašte, bet ir siuntų savitarnos terminaluose LP EXPRESS 24.
„Gyventojai vis dažniau įsigyja įvairių prekių užsienio šalių e. parduotuvėse, todėl jiems itin svarbu kokybiškas ir greitas siuntų pristatymas. Įvertinę gyventojų poreikius ir lūkesčius, pasiūlėme naują paslaugą – iš užsienio šalių atkeliaujančių siuntų pristatymą į visą parą veikiančius LP EXPRESS 24 terminalus“, – teigė bendrovės „Baltic Post“, valdančio siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 tinklą, direktorius Domas Sabaitis.
Iki šiol gyventojai, pirkę daiktų tokiose populiariose užsienio internetinėse parduotuvėse kaip „Amazon“, „eBay“, „Alibaba“ ar „Dealextreme“, siuntas dažniausiai atsiimdavo paštuose. Tai nebuvo itin patogu, nes gyventojams reikėdavo taikytis prie pašto darbo laiko, laukti eilėje ir pan.
Pasak D. Sabaičio, artėjant šventiniam laikotarpiui, kai paštu siunčiamų siuntų pagausėja kelis kartus, galimybė atsiimti iš užsienio internetinių parduotuvių atkeliaujančias siuntas LP EXPRESS 24 terminaluose turėtų būti itin patraukli. Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 veikia 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, todėl siuntą galima atsiimti gyventojui patogiausiu metu – anksti ryte, vėlai vakare ar net naktį.
Kitas privalumas – platus siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 tinklas. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste, todėl gyventojas gali pasirinkti jam patogiausią terminalą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Terminalai įrengti gyventojams patogiose ir lengvai pasiekiamose vietose – prie didžiųjų prekybos tinklų, degalinių, paštų.
Šiandien prasidedančios akcijos metu visiems internetiniame tinklalapyje www.lpexpress.lt/registracija užsiregistravusiems klientams prekių iš užsienio internetinių parduotuvių pristatymas į terminalus nieko nekainuos. Daugiau informacijos apie akciją – www.lpexpress.lt/registracija arba informacijos telefonu 8 700 55400.
LP EXPRESS – vieninteliai šalyje, klientams siūlantys tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 paštų, taip pat – per LP EXPRESS kurjerius arba visą parą veikiančiais siuntų savitarnos terminalais LP EXPRESS 24.