LP EXPRESS kartu su Lietuvos paštu siūlo unikalią paslaugą – siuntų nukreipimą per LP EXPRESS terminalus!

 • Jokių eilių! LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą.
 • Platus tinklas! Plačiausiame ir tankiausiame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinkle pasirink sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Užsiregistruok e. savitarnoje ir nukreipk siuntą į LP EXPRESS terminalą!

 • Išbandyk! Iš užsienio ar Lietuvos el. parduotuvių užsisakytas prekes gali atsiimti bet kuriame pasirinktame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale visoje Lietuvoje pirmą kartą.
 • Užsiregistruok e. savitarnoje! Pasinaudoti paslauga galėsi užsiregistravęs tinklalapyje www.lpexpress.lt, o jeigu jau esi LP EXPRESS e. savitarnos naudotojas, savo kontaktinės informacijos skiltyje „Gauk į terminalą“ pažymėk terminalo parinktį ir iš pateikto sąrašo išsirink sau patogiausią terminalą. Pasirinkimą išsaugok.
 • Gauk unikalų ID kodą! Tau bus suteiktas unikalus ID kodas, kuris padės nustatyti, į kurį LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą pristatyti tavo siuntą.
 • Nurodyk specialųjį adresatą! Užsakydamas prekių iš užsienio ar Lietuvos el. parduotuvių prie gavėjo adreso nurodyk savo unikalų ID kodą ir vietoj savo namų adreso – specialų gavėjo adresą.

  SPECIALUS ADRESAS:

  Vardenis Pavardenis
  LP123456
  Rodūnios kelias 9
  LT-02034 Vilnius
  LITHUANIA
  Tel.: +3706** *****

 • Gauk informaciją SMS žinute! Gauta siunta bus pristatyta į tavo pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, o apie tai informuosime SMS žinute ir (ar) el. paštu.
 • Atsiimk siuntą! Atsiimdamas siuntą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale banko kortele apmokėk už siuntos nukreipimą (peradresavimą). Paslaugos kaina už vieną siuntą – 1 euras*.

Daugiau informacijos


* Užsiregistravusiems nuo 2016 m. birželio 1 iki spalio 31 d. LP EXPRESS e. savitarnoje bus pritaikyta nemokama vieno nukreipimo paslauga į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą automatiškai iki 2016 m. gruodžio 31 d.
Siuntų peradresavimas į pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą yra papildoma paslauga. Ji neįskaičiuota į prekių siuntimo išlaidas.​