Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Paspausdami „Sutinku“ arba tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos https://www.lpexpress.lt/slapukai/.

Sutinku
 

Aktualią informaciją apie teikiamas paslaugas rasite www.lietuvospastas.lt

Užsiregistruok e. savitarnoje ir nukreipk siuntą į LP EXPRESS terminalą!

 • Išbandyk! Iš užsienio ar Lietuvos el. parduotuvių užsisakytas prekes gali atsiimti bet kuriame pasirinktame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale visoje Lietuvoje pirmą kartą.
 • Užsiregistruok e. savitarnoje! Pasinaudoti paslauga galėsi užsiregistravęs tinklalapyje manosiuntos.post.lt ir paspaudęs skiltį "siuntų valdymas".
 • Gauk unikalų ID kodą! Tau bus suteiktas unikalus ID kodas, kuris padės nustatyti, į kurį LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą pristatyti tavo siuntą.
 • Nurodyk specialųjį adresatą! Užsakydamas prekių iš užsienio ar Lietuvos el. parduotuvių prie gavėjo adreso nurodyk savo unikalų ID kodą ir vietoj savo namų adreso – specialų gavėjo adresą.

 

  SPECIALUS ADRESAS:

  Vardenis Pavardenis
  LP123456
  Rodūnios kelias 9
  LT-02034 Vilnius
  LITHUANIA
  Tel.: +3706** *****

 

 • Gauk informaciją SMS žinute! Gauta siunta bus pristatyta į tavo pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, o apie tai informuosime SMS žinute ir (ar) el. paštu.
 • Atsiimk siuntą! Atsiimdamas siuntą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale banko kortele apmokėk už siuntos nukreipimą (peradresavimą). Paslaugos kaina už vieną siuntą – 0.99 eurai*.

 

Daugiau informacijos

 

Siuntų peradresavimas į pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą yra papildoma paslauga. Ji neįskaičiuota į prekių siuntimo išlaidas.