Žaidimas: nestabdyk! Atsiimk siuntą greičiau nei per 2 val.!


Dalyvauk žaidime, atsiimk savo siuntą LP EXPRESS terminale greičiau nei per 2 val. ir laimėk šiltą LP EXPRESS pledą.

Kiekvieną pirmadienį burtų keliu bus išrenkami 12 laimingųjų, kuriems padovanosime po minkštą LP EXPRESS pledą. Sekite naujienas ir sužinokite, ar esate tarp laimingųjų!
Žaidimas vyksta 2017 m. lapkričio 9 – gruodžio 31 dienomis.
Visos žaidimo taisyklės čia.
Daugiau informacijos – 8 700 55 400 arba info@lpexpress.lt


 

I – osios savaitės laimėtojai:

  1. Karolina Norvaišaitė, Mažeikiai
  2. Lina Vrubliauskienė, Vilnius
  3. Vytautas Petraitis, Kaunas
  4. Aneta Ivanauskienė, Kaunas
  5. Daiva Sidorko, Jurbarkas
  6. Eglė Liaudginaitė, Vilnius

 

II – osios savaitės laimėtojai:

  1. Aušra Narbutienė, Kelmė
  2. Robertas Račas, Panevėžys
  3. Donata Petraško, Panevėžys
  4. Dovydas Gudas, Telšiai
  5. Akvilė Raudoniūtė, Gargždai
  6. Gražvydas Skučas, Kaunas
  7. Kristina Semionova, Jonava
  8. Jūratė Čebatoriūtė, Varėna
  9. Dainius Bubulis, Ignalina
  10. Saidija Buivydaitė, Telšiai
  11. Inga Katauskienė, Palanga
  12. Žilvinas Kalpokas, Biržai

 

III – osios savaitės laimėtojai:

  1. Reda Vikarauskienė, Šilutė
  2. Simona Vitrakytė Varkalienė, Vilnius
  3. Daiva Raškevičienė, Marijampolė
  4. Renata Sostak, Vilnius
  5. Viktorija Taraškevičienė, Kaunas
  6. Ramunė Libikaitė, Kuršėnai
  7. Danutė Jurevičiūtė, Klaipėda
  8. Roma Sablinskienė, Vilnius
  9. Linas Barkus, Klaipėda
  10. Gediminas Šalkovskis, Vilnius
  11. Darius Pakeris, Kaunas
  12. Milda Riaukaitė, Mažeikiai

 

IV – osios savaitės laimėtojai:

  1. Egidijus Pupkevičius, Kėdainiai
  2. Loreta Siderevičienė, Radviliškis
  3. Jūratė Jasutienė, Naujoji Akmenė
  4. Daiva Morazaitė, Mažeikiai
  5. Simas Pakarklis, Šiauliai
  6. Jurgita Selevičienė, Vilnius
  7. Erika Bružienė, Klaipėda
  8. Lina Šeškuvienė, Kaunas
  9. Danutė Rasiulienė, Jonava
  10. Jurgita Pipirienė, Anykščiai
  11. Eglė Krakauskienė, Kaunas
  12. Gabrielė Šarauskaitė, Marijampolė

 

V – osios savaitės laimėtojai:

  1. Gediminas Gerulaitis, Vilnius
  2. Odeta Dabrickienė, Jonava
  3. Rosita Giniotienė, Mažeikiai
  4. Aldona Povilaitienė, Marijampolė
  5. Simona Paulauskienė, Kaunas
  6. Povilas Žvaliauskas, Druskininkai
  7. Elena Jasiūnienė, Kaunas
  8. Vilmantas Vaseris, Gargždai
  9. Marija Bernatovič, Vilnius
  10. Brigita Kęsminienė, Telšiai
  11. Lina Noreikienė, Vilnius
  12. Vytautas Naujalis, Marijampolė

 

VI – osios savaitės laimėtojai:

  1. Vitalija Gedrimaitė, Raseiniai
  2. Ramunė Antanaitienė, Panevėžys
  3. Viktoras Glotovas, Klaipėda
  4. Rima Cirtautienė, Gargždai
  5. Ingrida Sakalauskienė, Vilnius
  6. Aurelija Meilutytė, Kaišiadorys
  7. Gintarė Kvedaraitė, Joniškis
  8. Elena Kazielienė, Klaipėda
  9. Agnė Vaičiūnienė, Marijampolė
  10. Rita Černiauskienė, Varėna
  11. Saulius Varapnickas, Kaunas
  12. Kotryna Kutorgaitė, Vilnius

 

VII – osios savaitės laimėtojai:

  1. Žygimantas Savičas, Panevėžys
  2. Deividas Astrauskas, Šiauliai
  3. Jovita Adomaitienė, Kaunas
  4. Erika Arelė, Panevėžys
  5. Sandra Valinskaitė, Marijampolė
  6. Živilė Jasinavičiūtė, Druskininkai
  7. Janina Užkurienė, Kaunas
  8. Alvydas Karla, Zarasai
  9. Simona Rimkutė, Vilnius
  10. Mantas Padgornas, Kaunas
  11. Kristina Kvedarienė, Mažeikiai
  12. Silvija Pupelytė, Rokiškis

 

VIII – osios savaitės laimėtojai:

  1. Jolanta Šimaitė, Kėdainiai
  2. Rasa Miltinytė, Vilnius
  3. Loreta Damoševičienė, Kretinga
  4. Jurgita Kalinauskienė, Vilnius
  5. Laima Sirutytė, Klaipėda
  6. Sonata Žindžiuvienė, Jonava
  7. Lukas Kulevičius, Klaipėda
  8. Lolita Prelgauskienė, Klaipėda